Duy Beni Dizisinden Olay Tanıtım! Bakın Ekim ve Kanat At Sahnesinde Ne Yaptı? “RTÜK Affetmeyecek”

Smug

Active member
Star TV’nin yaza damgasını vuran dizisi Duy Beni’de yayınlanan son fragmana Kanat ve Ekim’in yakınlaşmaları damgasını vurdu. bir arada at çiftliğine giden ikilinin bir sahnesi pek dikkat cazipti. O manzaralara ise epeyce sayıda yorum yağdı.

ATA BİNME SAHNESİ REAKSİYON TOPLADI

Star TV’de yayınlanan Duy Beni dizisinden bir daha toplumsal medyayı karıştıran bir sahne çekildi.

İlk kısımda şiddet imajlarından dolayı büyük reaksiyon toplayan dizide dikkat çeken sahneler çekilmeye devam ediyor.

Genç oyuncuların yer aldığı dizi her hafta en çok konuşulanlar içinde.

HER KISMI REYTİNG KIRIYOR

Her kısmı ile toplumsal medyayı ikiye bölen dizi de bu sefer da Ekim ve Kanat’ın cet binme manzaraları reaksiyon topladı.

Ata birlikte binen ikilinin ziyadesiyle yakın teması fragmanı izleyenleri epeyce şaşırttı. Kimi izleyiciler bu sahne için “oldukca ayıp” derken bazıları ise beğeni yağmuruna tuttu.

DUY BENİ 9. KISIM TANITIMINA YORUM YAĞDI

Başrollerinde Rabia Soytürk ve Caner Topçu’nun oynadığı Duy Beni, yeni kısmı ile bir daha ortalığı karıştıracağa benziyor. 9. kısım tanıtımında Ekim ve Kanat’ın at binme manzarası epeyce sayıda yorum aldı.