Dünyanın en uzun bacaklı kadını bir kot pantolona 230 euro ödemek zorunda kalıyor

Smug

Active member
Teksas'tan Maci Currin gurur duyuyor. Dünyanın en uzun bacaklarına sahip. Ancak New York Post'un haberine göre günlük yaşamı, bir kadın için olağandışı olan 2,08 metrelik boyuyla ilgili engellerle karakterize ediliyor.

Maci Currin'in kendisine uyan yalnızca iki kot pantolonu var

Amerikalı kot pantolonunu diktirmek zorunda. Normal mağazalarda kendine yetecek kadar uzun pantolon bulamıyor. “Özel yapım ürünlerin pantolon başına fiyatı yaklaşık 230 avro. Currin, “Zengin değilim ve bu nedenle şu anda bana uyan yalnızca iki kot pantolonum var” diyor.

Çocukluğunda zor zamanlar geçirmiş: “Boyumdan nefret ediyordum çünkü bu beni savunmasız kılıyordu.” Bugün boyuyla ilgili farklı hissediyor. “Boyumun en güzel yanı kimsenin bana benzememesi. Ben eşsizim.”

Teksaslı uzun kadınlara “cesaret vermek” istiyor

21 yaşındaki oyuncu, uzun boylu kadınlara “cesaret vermeyi” kendisine misyon edindi. Bu yüzden Instagram'da, TikTok'ta ve Sadece Hayranlarda kendi fotoğraflarını yayınlıyor. Ancak ikinci platformda görülecek müstehcen resimler yok. “Blick”, yalnızca uzun boylu kadınların da diğerleri kadar çekici olabileceğini kanıtlamak istediğini söylüyor.

Amatör voleybolcu internette çok fazla nefret alıyor. Ancak genç kadın bununla nasıl başa çıkacağını biliyor. Currin, “Birisi benden nefret ediyorsa anlamadığı için nefret ediyor demektir” diyor. “Bana zaten bir korku filmi karakteri olan Slenderman deniyordu.”

Erkekler onu toplum içinde öpmeyi reddediyor

Onun flört hayatı da kolay değil. Currin, New York Post'a “Çıktığım tüm erkekler benden çok daha kısaydı ve bu her zaman tuhaf hissettirdi” dedi. Hatta erkeklerin onu toplum içinde öpmekten çekindiklerini bile iddia ediyor. boyut farkı nedeniyle.

Currin, 2021 yılı itibarıyla dünyanın en uzun bacaklarının resmi rekorunu elinde tutuyor. Sol bacağı 135,26 santimetre, sağ bacağı ise 134,30 santimetre uzunluğunda. Guinness Dünya Rekorları'na göre bacakları boyunun yüzde 60'ını oluşturuyor.