Bergen’i öldüren kocası: Sineması çekmek için kimden müsaade aldınız?

Vitra

New member
Bergen’i öldüren kocası: Sineması çekmek için kimden müsaade aldınız? Müzikçi Bergen’e evvel kezzap atıp yüzünü yakan, akabinde da öldüren Halis Hür, yapımcılığını Mine Şengöz’ün yaptığı sinema sinemasının çekilmesine itiraz etti. Özgür, sinemanın müsaadesi olmadan çekilmeyeceğini savundu.

Eşi Bergen’in evvel yüzüne kezzap atan, daha sonra da müzikçiyi öldüren Halis Hür, magazinkolik sitesine konuştu.

Bergen sinemasını çekmeye hazırlanan üretimci Mine Şengöz’e seslenen Özgür, “Bu sineması çekmek için kime sorup kimden müsaade aldılar? Benim müsaadem olmadan kimse bu sineması çekemez” dedi.

Halis Özgür geçmişte yaşanılan olayların bedelini yalnızca Bergen ve kendisinin ödemediğini, ailelerin de ösöylemiş olduğini, bundan daha sonra bu ağır bedelin çocuklarının sırtına yüklenmesine müsaade etmeyeceğini söylemiş oldu.

Özgür şu sözleri kullandı: “Bu vakte kadar evliliğim ve yakışıksız kararınun sebebini kimselerle konuşmadım. Karşılıklı acılar çektik. Kimse bilmez meskenin ortasında neler yaşandığını. Bu niçinle sinemacılara sesleniyorum; palavra yanlış bilgilerle ve ajitasyonla süsleyeceğiniz sinemadan vazgeçin”

“Siz kimden icazet aldınız? Merhum Belgin, Bergen olmadan evvelce neredeydiniz? Bergen’in ve benim yaşadığım sancılı alakaya bu sineması çekmek isteyen Mine Şengöz şahit mi olmuş? Ben mahkemede hâkim ve savcı tarafınca sorgulandım ve cezamı çektim. Bu niçinle kimse beni sorgulayamaz. Başınıza göre yazdığınız sinemayla toplum nezdinde kimseyi alaşağı edemeyeceksiniz”