Art Sokakların Mesut Komiser’inden manidar veda! Bakın diziden nasıl ayrıldı?

Smug

Active member
Türkiye’de 17 yıldır Kanal D ekranlarında sevenleri ile buluşan Art Sokaklar dizisinin sevilen karakteri Şevket Çoruh diziden ayrılacağına dair bir veda paylaşımı yaptı. Duygusal bir paylaşım yapan Çoruk, “Uzaktan bakılırsanler MESUT Sanıyor, bir ŞEVKET’e döndü benim yaşamım” kelamları akıllara manidar sorular getirdi. İşte paylaşım.

MESUT KOMİSER’DEN VEDA PAYLAŞIMI

Mesut karakterini canlandıran Şevket Çoruh’un ayrılacağı sav edilsede imal tarafınca yalanlanmıştı. Ancak gerçek kısa müddette ortaya çıktı. Şevket Çoruh paylaşımı ile diziye veda edeceğini deklare etti.

AYRILIK niçinİ ŞAŞIRTTI

Usta oyuncu, 16 dönem boyunca ve tam 632 kısım rol aldığı Art Sokaklar dizisine duygusal bir yazı ile veda duyurusu yaptı. Çoruh’un, artık hem tiyatro birebir vakitte sinemaya yoğunluk vermek için diziden ayrıldığı argüman edildi.

İşte Şevket Çoruh’un Art Sokaklar’a veda yazısı

“16 dönem 632 kısım boyunca Art Sokaklar’da koştum, kaçtım, kovaladım. Mesut’la son dakikaya kadar ter döktüm. Bugün bu yolun sonundayım.

Başta üretimcimiz Sayın Türker İnanoğlu’na, senelerca omuz omuza çalıştığım kamera önü ve gerisindeki grubumuza, yayında ve üretimde emeği geçmiş herkese ve ekranda binlerce saat göz göze baktığımız seyircimize teşekkürler.

“Uzaktan bakılırsanler MESUT sanıyor, bir ŞEVKET’e döndü benim yaşamım…”

Şevket Çoruh”

Arka Sokaklar dizisi 15. ve 16. dönem finallerinde üst üste gelen ayrılıklarla sarsıldı.

Geçen yıl Yüsra Geyik, Merve Oflaz ile Onur Bay diziye veda ettiler. Akabinde bu dönem Yiğitcan Ergin ile Ela Yörüklü’nün diziden ayrıldığına şahit olan Art Sokaklar hayranları bu gelişmeye fazlaca üzüldü. Artık ise Şevket Çoruh’un ayrılık sonucu ile ilgili argümanın hakikat olduğu ortaya çıktı.

17. dönemi için hazırlanan Art Sokaklar dizisine yeni isimlerin katıldığı da geçtiğimiz hafta Kanal D tarafınca duyurulmuştu. Bu yeni isimler; Cansın Çekili, Batuhan Ekşi, Sebahat Kumaş, Cem Uçan ve Nuray Hüseynova oldu.

Dizinin oyuncu takımında Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu da rollerine devam edecek. Art Sokaklar’ın 17. döneminin yakında Kanal D ekranında başlaması bekleniyor.