Antrenmanda dram! Kamyon profesyonel bisikletçiyi yakaladı – bir süre sonra öldü

Smug

Active member
Avustralya Dışişleri Bakanlığı, Avustralyalı profesyonel bisikletçi Connor Lambert’in hayatını kaybettiğini doğruladı. Belçika’da bir eğitim sürüşü sırasında 25 yaşındaki sürücüye bir kamyon çarptı ve aldığı yaralara yenik düştü. İlk haberi Bild gazetesi verdi.

Antrenmanda dram! Kamyon profesyonel bisikletçiyi yakaladı – bir süre sonra öldü

Şu anda Bora-Hansgrohe için Tour de France’a katılan Connor’ın vatandaşı Jai Hindley Perşembe günü şunları söyledi: “Gerçekten iyi bir adamı kaybettik. Ailesine ve tüm bisiklet camiasına iyi dileklerimi ve düşüncelerimi göndermek istiyorum. . Oldukça küçük bir topluluk ama büyük bir aile gibi ve bu haberi duyunca gerçekten yıkıldım.”

Connor’ın kız kardeşi Tara, ailenin harap olduğunu söyledi. “Çok sevilen ve tapılan bir oğul, erkek kardeş ve amcaydı.”

Birkaç hafta önce, bisiklet dünyası başka bir profesyonel bisikletçinin ani ölümüyle sarsıldı. 26 yaşındaki Gino Mäder, Tour de Suisse sırasında düşerek öldü.