Amazon Prime’a yeni üye olan DH’lilere özel 25 TL indirim kodu

Kar14

New member
DonanımHaber ve Amazon Türkiye iş birliği ile sizlere özel kampanyalarımız devam ediyor. Bu sefer Prime yeni üye olacak müşterilerin kullanabileceği 25 TL indirim kodu dağıtıyoruz.

Bugünden başlayarak en geç 6 Haziran sonuna kadar rastgele bir tarihte Prime’a birinci defa üye olan müşteriler 100 TL ve üzeri birinci siparişlerinde DH25 indirim kodunu kullanarak 25 TL indirimden yararlanabilir. İndirim kodu, satıcısı Amazon.com.tr olan her eserlerde kullanılabiliyor. İndirimli eserlerle bir arada kullanabilirsiniz. Prime’a daha evvel üye olduysanız kampanyadan yararlanamayacaksınız.

Amazon Prime üyeliği ne işe fayda?

Amazon Prime üyeleri; kargo, süratli kargo ve tıpkı gün teslimat hizmetlerine ek fiyat ödemiyor. Her gün Prime özel fırsatlardan faydalanabiliyor. Birtakım kampanyalara, başka müşterilerden daha evvel erişiyor.

İlginizi Çekebilir Amazon’da sepette yüzde 10 indirim kampanyası başladı

Amazon Prime üyeliği ile bir arada Prime Görüntü ve Prime Gaming servisleri için rastgele bir fiyat alınmıyor. Prime Video’daki dizi ve sinemaları fiyatsız olarak izleyebilirsiniz. Prime Gaming avantajlarından yararlanabilir ve dilediğiniz bir Twitch kanalına fiyatsız abone olabilirsiniz.

DH’ye özel 25 TL indirim kodu nasıl kullanılır?

1. Adım:
İndirimden yararlanmak için 31 Mayıs – 6 Haziran tarihleri içinde (bu tarihler dahil olmak üzere) Prime üyesi olduğunuzdan emin olun.
Prime üyesi olmak için tıklayın: https://www.amazon.com.tr/primeuyeligi

2. Adım: Amazon.com.tr tarafınca satılan eserlerden, 100 TL bedelinde yahut üzerinde eseri en geç 6 Haziran sonuna kadar sepetinize ekleyin.

3. Adım: Ödeme adımında “Alışverişi Tamamla” butonuna basarak sipariş özetinizi görüntüleyin.

4. Adım: Ödeme sayfasının sağ tarafında, ödeme aracı altında bulunan “Hediye kartı ya da promosyon ekle” yazan kutuya DH25 kodunu girin.

5. Adım: Ödeme sayfasının sağ tarafında bulunan kutuda “uygulanan promosyon” sözünün karşısında uygulanan indirimi denetim ederek ödemeyi tamamlayın.

Kampanya hakkında ayrıntılı bilgi için: https://www.amazon.com.tr/b?node=26286162031