Ada Masalı’nın Hakan’ı Cem Anıl Kenar diziye veda etti

Smug

Active member
Başrollerini Ayça Ayşin Turan, Alp Navruz, İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar ve Beril Pozam’ın paylaştığı Star TV ekranlarının sevilen dizisi Ada Masalı’nda Hakan karakterine hayat veren Cem Anıl diziye veda etti. Ünlü oyuncu sürpriz ayrılığı toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşım ile duyurdu.

“HİKAYEM SONA ERDİ”

Ada Masalı’nda Hakan karakterini canlandıran Cem Anıl Kenar, Instagram hesabından yaptığı veda paylaşımında şu tabirlere yer verdi.

“Herkese merhaba, geçen hafta 9. kısım itibariyle Ada Masalı’ndaki öyküm bitmiş oldu. “Spoiler” vermemek için 10. kısımdan daha sonra açıklama yapmayı uygun gördüm. Başta rol arkadaşlarım ve grup arkadaşlarım olmak üzere üretimde ve yayında emeği geçen herkese sonsuz teşekkür ve minnetlerimi sunarım. Sığacık halkına gösterdikleri konut sahipliğinden ötürü teşekkür ederim. Hakan karakterini senaryoda yazıldığı ölçüde hayata geçirmeye çalıştım. Ben oynarken hayli keyif aldım umarım sizler de seyrederken tıpkı keyfi almışsınızdır. En kısa vakitte yeni bir proje ile karşınızda olmayı umuyorum. Şimdilik hoşça kalın”

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Cem Anıl Kenar (@cemkenar)’in paylaştığı bir gönderi